Четвер, 23.11.2017, 09:34
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Результати
Прізвище та ім'яABCСумаНавчальний заклад
1Франчук Роман1008548233Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
2Березін Дмитро1009015205Кам'янец-Подільський приватний НВК "Антей"
3Кондаков Олександр95100-195Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
4Рак Ярослав95950190Шепетівський НВК №1
5Аскеров Теймур95900185Кам'янець-Подільська ЗОШ №10
6Матвійчук Артем48950143Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
7Оніщук Андрій4895-143Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ I-III cт. №5 з поглибленим вивченням інформатики
8Вдовичинський Дмитро229518135Кам'янець-Подільський ліцей
9Марков Олександр100202122Тиннянська ЗОШ І-ІІІ ст.
10Сорока Дмитро10015-115Старокостянтинівська гімназія
11Голодрига Іван1295-107Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст., гімназія"
12Корсун Владислав100--100Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
13Шумейко Максим95--95Старокостянтинівська гімназія
14Романченко Віталій900-90Старокостянтинівська гімназія
15Шевчук Олександр4125066Старокостянтинівська гімназія 
16Щербань Аліна20201454Новоушицький НВК
17Проданов Руслан46--46Хмельницький Технологічний багатопрофільний ліцей
18Шермер Яна46-046Полонська гімназія
19Куліковська Валентина2601844Хмельницька гімназія №1
20Савчук Владислав41--41Кам'янец-Подільський приватний НВК "Антей"
21Галєєва Любов30--30Хмельницький ліцей №17
22Козелець Віталій1001828Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
23Піонтковський Віктор18--18Заміхівська ЗОШ I-III ст.
24Петрук Дмитро---0Хмельницький ліцей №17
25Сафонов Ростислав---0Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
1Нагін Сергій1009568263Олександрійський ліцей інформаційних технологій
2Лавриненко Марк1009551246Олександрійський ліцей інформаційних технологій
3Фурко Роман10010018218Олександрійський ліцей інформаційних технологій
4Мостовий Андрій1009518213Олександрійський ліцей інформаційних технологій
5Оришич Сергій1009518213Олександрійський ліцей інформаційних технологій
6Бойков Іван100953198Олександрійський ліцей інформаційних технологій
7Рубаненко Роман1008018198Олександрійський ліцей інформаційних технологій
8Кушніренко Роман100900190Олександрійський ліцей інформаційних технологій
9Савенко Наталія100808188Олександрійський ліцей інформаційних технологій
10Шевченко Сергій956518178Олександрійський ліцей інформаційних технологій
11Бобик Єгор90700160Олександрійський ліцей інформаційних технологій
12Лук'янець Валентин100--100Олександрійський ліцей інформаційних технологій
13Єрифа Сергій95--95Олександрійський ліцей інформаційних технологій
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Step by Step - Школа олімпійського резерву

Відділ інформаційних технологій та дистанційного навчання ХОІППО