Субота, 23.09.2017, 07:28
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Переможці
Переможці Інтернет-олімпіади
Прізвище та ім'я0 тур1 тур2 тур3 тур4 тур2 ЕтапСумаНавчальний заклад
1Франчук Роман4660606042233501Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
2Березін Дмитро4658545528205446Кам'янец-Подільський приватний НВК "Антей"
3Кондаков Олександр485820600195381Хмельницький колегіум ім. В. Козубняка
4Аскеров Теймур044425724185352Кам'янець-Подільська ЗОШ №10
5Рак Ярослав265636422190352Шепетівський НВК №1
6Сорока Дмитро585242574115328Старокостянтинівська гімназія
7Матвійчук Артем2458225718143322Ізяславський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей"
8Шевчук Олександр465854602266306Старокостянтинівська гімназія 
9Марков Олександр2252345616122302Тиннянська ЗОШ І-ІІІ ст.
10Савчук Владислав466052594041298Кам'янец-Подільський приватний НВК "Антей"
11Вдовичинський Дмитро020446020135279Кам'янець-Подільський ліцей
12Оніщук Андрій03832590143272Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ I-III cт. №5 з поглибленим вивченням інформатики
13Голодрига Іван02432590107222Теофіпольський НВК "ЗОШ І ст., гімназія"
14Шумейко Максим10381460095217Старокостянтинівська гімназія
15Романченко Віталій10381460090212Старокостянтинівська гімназія
16Корсун Владислав201432396100211Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
17Куліковська Валентина0564060044200Хмельницька гімназія №1
18Проданов Руслан28203257046183Хмельницький Технологічний багатопрофільний ліцей
19Щербань Аліна10203660254182Новоушицький НВК
20Козелець Віталій05026431028157Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
21Сафонов Ростислав4428246000156Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
22Галєєва Любов0304451030155Хмельницький ліцей №17
23Шермер Яна30362020046152Полонська гімназія
24Піонтковський Віктор10402620018114Заміхівська ЗОШ I-III ст.
25Петрук Дмитро261612420096Хмельницький ліцей №17
1Нагін Сергій4860606060263551Олександрійський ліцей інформаційних технологій
2Лавриненко Марк4860606040246514Олександрійський ліцей інформаційних технологій
3Оришич Сергій4660526060213491Олександрійський ліцей інформаційних технологій
4Рубаненко Роман4660605860198482Олександрійський ліцей інформаційних технологій
5Мостовий Андрій4860606040213481Олександрійський ліцей інформаційних технологій
6Фурко Роман3058606026218452Олександрійський ліцей інформаційних технологій
7Савенко Наталія4448526020188412Олександрійський ліцей інформаційних технологій
8Бойков Іван050506020198378Олександрійський ліцей інформаційних технологій
9Шевченко Сергій2420525840178372Олександрійський ліцей інформаційних технологій
10Лук'янець Валентин4860604360100371Олександрійський ліцей інформаційних технологій
11Кушніренко Роман16060600190326Олександрійський ліцей інформаційних технологій
12Бобик Єгор10052600160282Олександрійський ліцей інформаційних технологій
13Єрифа Сергій0604060095255Олександрійський ліцей інформаційних технологій
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Step by Step - Школа олімпійського резерву

Відділ інформаційних технологій та дистанційного навчання ХОІППО