Вівторок, 19.03.2024, 13:55
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Умови
Задача А-Податковий інспектор

Ліміт часу: 1 с
Ліміт пам'яті: 64 Мбт


Приватний підприємець і податковий інспектор грають в наступну гру: Є матриця NxN в яку записані цілі числа P (0<=P<=1000000) - прибутки підприємця за певні періоди. Далі кожен гравець по черзі викреслює останній рядок, або останній стовпчик матриці, при умові, що сума чисел в цьому рядку/стовпчику парна. Учасник, який не зможе зробити хід (все вже викреслено, або сума в останньому рядку та останньому стовпчику непарна) програє гру. Напишіть програму, яка визначить хто виграє гру, при найоптимальнішій грі обох гравців.

Вхідні дані:
   Перше число - T (T<=10)- кількість описів ігор. Далі йде T блоків. Кожен блок описує відповідну гру. Перше число блоку - N - розмір матриці. (0<N<=1000), далі міститься N*N чисел - матриця гри.

Вихідні дані:
   У вихідний потік запишіть T чисел, по одному на кожен рядок. 1 - якщо виграє перший гравець, і 0 - якщо перший гравець програє.

Приклад вхідних та вихідних даних.
Приклад вхідних даних: Приклад вихідних даних:
2
3
7 9 4
1 3 3
9 4 1
3
5 5 0 1 7
1
2
2 5

1
0










Задача B-Обласна олімпіада

Ліміт часу: 1 с
Ліміт пам'яті: 64 Мбт


Обласна олімпіада з інформатики, це не лише випробування для учасників. Кожного разу перед командою журі постає ціла низка важких завдань. Деякі з них відомі заздалегідь, деякі виникають в процесі олімпіади, і потребують негайного рішення. Команда журі складається з N людей, кожен з яких може виконувати певний набір функцій з різною результативністтю. Наприклад KAV найкраще може скласти тести до задач, SSF - найкраще підходить на функцію голови експертної комісії. PSS - найкраще розбирається в комп'ютерних мережах і недопустить можливість доступу з комп'ютера одного учасника до іншого, тощо. Кожному члену журі можна призначити лише одну роботу. Найголовніша задача кожної олімпіади полягає в тому, щоб голова журі RVA розподілив обов'язки між членами журі найкращим чином.

Вхідні дані:
   В першому рядку міститься ціле число N (1<n<=100)- кількість членів журі. Далі йде N*N чисел які описують матрицю робіт. Число Aij  (1<=Aij<=10000) - показує, з якою ефективністтю член журі під номером i виконає роботу під номером j.

Вихідні дані:
   Виведіть єдине число - найбільшу сумарну ефективність, яку можна досягнути для заданої олімпіади

Приклад вхідних та вихідних даних.
Приклад вхідних даних: Приклад вихідних даних:
3
3 6 8
7 1 9
3 5 6


20






Задача C-Кодекс

Ліміт часу: 1 с
Ліміт пам'яті: 64 Мбт


В деякій країні парламент вирішив прийняти інформаційний кодекс, яким дуже сильно обмежував використання інтернету. Відтепер перевіряючий зможе коли завгодно читати чужу електронну пошту, на відвідування сайтів необхідно брати дозволи, і крім того користувачам становлено річний ліміт завантаженої інформації 1 Гб. Звісно це дуже обурило користувачів інтернету, і вони вийшли на мітинг, мітингували довго і нудно, і зрозуміли, що необхідно змінити тактику боротьби за свободу Інтернета. В координаційному штабі інтернетчиків визрів план цифрового звільнення, що передбачав хакерський взлом комп'ютерів парламенту. Як відомо комп'ютери в парламенті цієї країни об'єднані в специфічну мережу з наступними характеристиками:

1) Кожен комп'ютер з'єднаний з певною кількісттю інших, і може передати їм  інформацію;
2) Між будь-якими двома комп'ютерами є лише 1 шлях передачі інформації;
3) Отримавши доступ до комп'ютера можна взяти під контроль його і всі комп'ютери з якими він безпосередньо з'єднаний.

Задача координаційного штабу інтернетчиків, визначити найменшу кількість комп'ютерів, які треба взламати, аби отримати повний доступ до мережі парламенту.

Вхідні дані:
   У першому рядку число N - кількість комп'ютерів в парламенті. У другому рядку число M - кількість міжкомп'ютерних з'єднань. В кожному з наступних M рядків міститься по 2 числа - номера комп'ютерів у з'єднанні. (1<N<=10000)

Вихідні дані:
   Єдине число - мінімальна кількість комп'ютерів, яку необхідно взламати.

Приклад вхідних та вихідних даних.
Приклад вхідних даних: Приклад вихідних даних:
8
7
1 2
2 3
3 4
4 5
2 6
4 7
4 8


2










Copyright MyCorp © 2024
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Step by Step - Школа олімпійського резерву

Відділ інформаційних технологій та дистанційного навчання ХОІППО